Preloader

Sweeth Tooth

Lorem Ipsum proin gravida nibh vel velit auctor aliquetenean sollicitudin, lorem qui bibendum auctor, nisi elit consequat gravi.
1-677-124-44227 info@your business.com 184 Main Collins Street West V. 8007

FOLLOW US ON INSTAGRAM

Lorem Ipsum proin gravida nibh vel velit auctor aliquetenean sollicitudin, lorem qui
Title Image

O nas

Etiam convallis, felis quis dapibus dictum, libero mauris luctus nunc, non fringilla purus ligula non justo. Non fringilla purus.

Słodki Świat

Najbardziej profesjonalni cukiernicy jak i domowi miłośnicy wypieków zastanawiają się jak upiększyć swoje dzieło, tak aby kompozycja wizualna dorównała walorom smakowym i zaspokoiła najbardziej wybredne podniebienia. Wychodzimy naprzeciw tym wyzwaniom!

Słodki Świat to prężnie rozwijająca się firma, która prowadzi sprzedaż i dystrybucję jadalnych artykułów dekoracyjnych. Zespół ludzi dokładających wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów został usatysfakcjonowany poprzez obsługę, terminowość dostaw i jakość towaru. Docieramy do naszych klientów poprzez szeroką gamę asortymentu jaką mamy w swojej ofercie, a każdy z nich jest wykonany z prawdziwej czekolady. Pragniemy, aby nasi współpracownicy darzyli nas pełnym zaufaniem i zrobimy wszystko, aby nasza firma kojarzyła się z tym co najlepsze.

Misja Słodkiego Świata to dostarczenie produktów upiększających wypieki i desery, tak aby nacieszyć podniebienie i pobudzić zmysły wzroku, bo któż z nas nie ma słabości do słodyczy.